Biz Kimiz?

Hoş Geldiniz, By Horeca Ailesi!

2001 Yılında Başlayan Bir Tutku: Bahçe Mobilyası Tasarımında By Horeca

By Horeca, 2001 yılında kurulmuş bir şirkettir ve o günden bu yana bahçe mobilyası tasarım ve üretiminde önemli bir yere sahiptir. Firma olarak, benzersiz tasarımlarımız, kaliteli malzemelerimiz ve özgün yaklaşımımızla müşterilerimizin dış mekan yaşam alanlarını güzelleştirmekteyiz.

Vizyonumuz: Her müşterinin benzersiz zevklerini ve ihtiyaçlarını anlamak ve bu doğrultuda özel tasarımlar sunarak dış mekanlarını hayal ettikleri gibi yaşanabilir bir alan haline getirmek.

Misyonumuz: Yaratıcı tasarımlarımız, dayanıklı malzemelerimiz ve müşteri memnuniyetine odaklı hizmet anlayışımız ile müşterilerimize en üst düzeyde kaliteyi sunarak, bahçe mobilyası sektöründe lider bir marka olmak.

By Horeca’da İmzalanan Projeler: Bizler, bugüne kadar birçok projede yer alarak farklı zevklere ve ihtiyaçlara uygun bahçe mobilyaları tasarladık ve ürettik. Her bir projemiz, yaratıcılığımızı, işçiliğimizi ve müşteri memnuniyetine olan bağlılığımızı yansıtan benzersiz eserlere dönüştü.

Neden By Horeca?

  • Tasarım ve Estetik: Her ürünümüz, estetik ve fonksiyonelliği bir araya getiren özel tasarımlar içerir.

  • Kalite Odaklı Üretim: Kullandığımız malzemelerde ve üretim süreçlerimizde yüksek kalite standartlarına bağlı kalırız.

  • Müşteri Memnuniyeti: Müşteri memnuniyeti bizim için önceliktir. Müşterilerimizin beklentilerini aşmak için çaba sarf ederiz.

  • Proje Bazlı Çözümler: Her müşterimizin ihtiyaçları farklıdır. Bu nedenle, projelerimizi müşteri beklentilerine özel olarak tasarlar ve üretiriz.

By Horeca olarak, bahçelerinizi daha konforlu, daha şık ve daha yaşanabilir hale getirmek için buradayız. Bizimle çalışarak, dış mekanlarınızı özel kılabilir ve kaliteli bahçe mobilyalarımızın tadını çıkarabilirsiniz.

Sizi, By Horeca ailesine davet ediyor, her türlü soru, görüş ve talepleriniz için bizimle iletişime geçmeye çağırıyoruz.

Sevgiler, By Horeca Ekibi

Referanslarımız

Hem iç mekanda, hem de dış mekan mobilyalarında hizmet verdiğimiz binlerce müşterilerimizden birkaçı aşağıda yer almaktadır. 

Adres: Masko Mobilya Kenti 6A Blok No: 19-21, 34490 İkitelli Osb/Başakşehir/İstanbul

Bülten

Yeni olan her şey hakkında güncel kalın, dikkate değer ekleyin
Add to cart