Hakkımızda

Biz Kimiz?

Çeyrek asra yakın bir süredir, By HORECA firması olarak bahçe mobilyaları başta olmak üzere ev mobilyasını da bünyesine dahil ederek geniş ürün yelpazesi ile dünyaya üretiyoruz. Birinci sınıf iroko agacı, isveç çamı, tik ağacı başta olmak üzere gemi ve yatlarda kullanılan ağaç çeşitleri ile istediğiniz ölçülerde hayallerinizi gerçekleştiriyoruz.

Türkiye’deki iroko, kestane ve çam ağacı, alüminyum, doğal ve sentetik rattan iplerden bahçe mobilyası üretiyoruz. Ayrıca ev mobilyası ve iç tasarımı projeler yapmaktayız. Hızla genişleyen müşteri ve ürün portföyünün etkisi ile tedarik ve imalat faaliyetlerini sürdürmekteyiz.

By HORECA garden Concept markası ile ev mobilyası ve bahçe mobilyası yanı sıra otel – café – restaurant proje işlerinde önemli bir yere sahiptir. Modern ve klasik çizgilerin harmanlandığı özgün tasarımlarını, birçok ülkede kabul görmüş markaların üretim tesislerinin üst düzey teknolojisi ve el işçiliği ile bütünleşerek hayata geçiriyor.

Sağlam, fonksiyonel, ergonomik, kaliteli ve ekonomik şartların hepsini birden sağlayan By Horeca markası olarak mobilya sektöründeki gelişmeleri yakından takip edip bunları ürünlerimize yansıtmak, yüksek ürün ve hizmet kalitesini rekabetçi fiyatlarla sunarak, tüketicilerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılamaktır.

İhracat Yaptığımız Ülkeler

By Horeca Kalitesi Ve Güvencesi İle İhracatımızı Sürdürmekteyiz…

Cart 0 items0
İstek Listesi