Yemek servisi veya içecek sunumu yaparken şıklığı ve pratikliği bir arada arıyorsanız, ahşap servis arabamız tam da ihtiyacınız olan ürün! İşte bu zarif servis arabasının sizlere sunduğu avantajlar:

1. Doğal Ahşap Zarafeti:

Servis arabamız, özel seçilmiş yüksek kaliteli ahşap malzemeden üretilmiştir. Doğal ahşap tonları ve zarif detayları ile her ortama uyum sağlar.

2. Çok Yönlü Kullanım:

İster evinizdeki özel davetlerde, ister kafe veya restoranınızda kullanın, servis arabamız çeşitli kullanım olanakları sunar. İçecek servisi, atıştırmalıklar veya yemek sunumu için idealdir.

3. Hafif ve Taşınabilir:

Ahşap servis arabamız, hafif yapısı sayesinde kolaylıkla taşınabilir. İhtiyaca göre farklı alanlarda kullanabilir, servisinizi dilediğiniz yere taşıyabilirsiniz.

4. Estetik Tasarım ve Detaylar:

Şık tasarımı ve özenle işlenmiş detayları ile servis arabamız, sadece fonksiyonel değil aynı zamanda dekoratif bir öğedir. Ahşap işçiliğinin güzelliklerini hissedin.

Ahşap Bakım

Dayanıklılığı ile ön plana çıkan ahşap, zamanla bakıma ihtiyaç duymaktadır. toz tutması durumunda nemli bezle yüzeyi silinmeli; daha sonra kuru bezle üzerinden geçilerek güneş altında kurumaya bırakılmalıdır. Size tavsiyemiz kesinlikle kimyasal kullanmamanızdır. Yılda bir kez ahşap yağı kullanarak ahşap mobilyalarınıza bakım yapılması hem daha uzun kullanım sağlar hem de daha yeni gözükmesine yol açar. Ancak ahşap yağını sürerken eşit olmasına dikkat edilmelidir.

Kolay Bakım

Yüksek Kalite

Dilediğiniz Zaman Hızlı Destek

Bunlarıda Beğenebilirsiniz

Referanslarımız

Adres: Masko Mobilya Kenti 6/A Blok No: 19-21, 34490

İkitelli Osb/Başakşehir/İstanbul

Bülten

Yeni olan her şey hakkında güncel kalın, dikkate değer ekleyin
Add to cart