Sıcak atmosferi evinize taşıyın! El yapımı rattan mumluklarımız, zarif tasarımıyla her mekana şıklık katıyor. Rattan malzemesi, mumluğa sıcak bir dokunuş eklerken, hafif ve dayanıklı yapısıyla kullanımı kolaylaştırıyor. Her bir detay özenle işlenmiş olan bu ürün, evinizin dekorasyonuna hoş bir rustik hava katıyor. Rattan mumluğunuz, romantik akşam yemeklerinizden, rahatlatıcı anlarınıza kadar her anınıza ışık ve sıcaklık katacak. Evinizde sakin bir atmosfer yaratmak için rattan mumluğunuzla mekanınıza huzur ve doğallık getirin!

Rattan Bakım

1.Tozdan Arındırın Rattan mobilyalar ve bahçe oturma grupları temizlenirken önce tozdan arındırılmalılar.

2.Su ve Sabun ile Temizleyin Kirler yüzeysel ise doğal sabun ve su kullanın. Daha sonra, mobilyaları temiz suyla yıkayın ve açık havada kurutun.Bahçe mobilyasının temizliğinde mobilyaya zarar verecek, yüzeyini çizecek veya aşındıracak sert cisimleri temizlikte kullanmayın.

3.Islak Bırakmayın yıkama işleminden sonra mutlaka açık havada kurumaya bırakılmalıdır. Kuru bir bezle sulu kısımlar kurulanmalıdır aksi takdirde sudaki kireç izleri özellikle cam üzerinde kalabilir.

Kolay Bakım

Yüksek Kalite

Dilediğiniz Zaman Hızlı Destek

Bunlarıda Beğenebilirsiniz

Referanslarımız

Adres: Masko Mobilya Kenti 6/A Blok No: 19-21, 34490

İkitelli Osb/Başakşehir/İstanbul

Bülten

Yeni olan her şey hakkında güncel kalın, dikkate değer ekleyin
Add to cart