Doğal güzelliği ve dayanıklılığı bir araya getiren Lotus oturma grubumuz, özel olarak seçilmiş dış mekan ağacından ustalıkla üretilmiştir. ağacın sıcak tonları, dış mekanlarda zarif bir atmosfer yaratırken, sağlamlığı ile yıllarca süren kullanım sağlar.

Bu özel oturma grubu, zarif tasarımı ve konforlu oturma alanlarıyla dikkat çeker. Her parça, dikkatlice işlenmiş detaylarla bir araya getirilmiş, estetik ve fonksiyonu birleştirerek bahçenizi özel bir mekan haline getirir.

Dayanıklılığı sayesinde, bu oturma grubu, dış mekan koşullarına karşı direnç gösterir ve uzun ömürlü bir kullanım sunar. Her detay, kaliteli zanaatkarlığımızın bir yansımasıdır.

Bahçe keyfinizi en üst düzeye çıkarmak ve misafirlerinizi ağırlamak için tasarlanan bu oturma grubu, açık havada geçirdiğiniz anları unutulmaz kılacak.

Minderlerimizin suya karşı direnci, uzun ömürlü ve kolay bakım sunar. Hafif kirleri kolayca temizleyebilir ve minderlerinizi uzun yıllar boyunca ilk günkü görünümünde tutabilirsiniz.

Ahşap Bakım

Dayanıklılığı ile ön plana çıkan ahşap, zamanla bakıma ihtiyaç duymaktadır. toz tutması durumunda nemli bezle yüzeyi silinmeli; daha sonra kuru bezle üzerinden geçilerek güneş altında kurumaya bırakılmalıdır. Size tavsiyemiz kesinlikle kimyasal kullanmamanızdır. Yılda bir kez ahşap yağı kullanarak ahşap mobilyalarınıza bakım yapılması hem daha uzun kullanım sağlar hem de daha yeni gözükmesine yol açar. Ancak ahşap yağını sürerken eşit olmasına dikkat edilmelidir.

Kumaş Bakım

1. Düzenli Temizlik:Toz, kir ve diğer partiküller su itici özellikleri etkileyebilir. Bu nedenle, su itici kumaşları düzenli aralıklarla hafifçe silmek veya vakumlamak önemlidir.

2. Leke Temizliği: Hemen üzerine düşen lekeleri temizlemek su itici özellikleri korumak için önemlidir. Lekeyi mümkünse hafif bir nemli bezle silin.

3. Özel Temizlik Ürünleri: Su itici kumaşlar için özel temizlik ürünleri kullanmak önerilir. Bu ürünler, kumaşın su itici özelliklerini koruyabilir ve aynı zamanda temizlik sağlar.

Kolay Bakım

Yüksek Kalite

Dilediğiniz Zaman Hızlı Destek

Bunlarıda Beğenebilirsiniz

Referanslarımız

Adres: Masko Mobilya Kenti 6/A Blok No: 19-21, 34490

İkitelli Osb/Başakşehir/İstanbul

Bülten

Yeni olan her şey hakkında güncel kalın, dikkate değer ekleyin
Add to cart