Evlerinize sıcak bir atmosfer katmaya hazır olun! Yepyeni tasarım olan Star avize, özel olarak seçilmiş ve işlenmiş rattan’la elde dokunmuştur. İşte size zarafetin ve aydınlığın mükemmel bir kombinasyonunu sunan rattan’dan yapılmış avizelerimizin özellikleri:

Star avize, uzman eller tarafından özenle dokunmuş kaliteli rattan’la yapılmıştır. El işçiliğiyle öne çıkan bu avize, evinize ve bahçenize özgün bir zarafet ve sıcaklık katmak için tasarlandı.

Rattan’dan yapılmış avizemiz, eşsiz tasarımlarıyla dikkat çeker. Modern ve çağdaş bir dokunuşla ev dekorunuza uyum sağlarken, aynı zamanda nostaljik bir atmosfer yaratır.

Hem dekoratif hem de işlevsel olan avizelerimiz, odanızı veya bahçenizi istenen atmosfere kavuşturacak aydınlatma performansı sunar. Her bir avize, odanızın ve bahçenizin aydınlatma ihtiyacını karşılamak için özenle tasarlanmıştır.

Rattan Bakım

1.Tozdan Arındırın Rattan mobilyalar ve bahçe oturma grupları temizlenirken önce tozdan arındırılmalılar.

2.Su ve Sabun ile Temizleyin Kirler yüzeysel ise doğal sabun ve su kullanın. Daha sonra, mobilyaları temiz suyla yıkayın ve açık havada kurutun.Bahçe mobilyasının temizliğinde mobilyaya zarar verecek, yüzeyini çizecek veya aşındıracak sert cisimleri temizlikte kullanmayın.

3.Islak Bırakmayın yıkama işleminden sonra mutlaka açık havada kurumaya bırakılmalıdır. Kuru bir bezle sulu kısımlar kurulanmalıdır aksi takdirde sudaki kireç izleri özellikle cam üzerinde kalabilir.

Kolay Bakım

Yüksek Kalite

Dilediğiniz Zaman Hızlı Destek

Bunlarıda Beğenebilirsiniz

Referanslarımız

Adres: Masko Mobilya Kenti 6/A Blok No: 19-21, 34490

İkitelli Osb/Başakşehir/İstanbul

Bülten

Yeni olan her şey hakkında güncel kalın, dikkate değer ekleyin
Add to cart