Estetik ve doğal bir dokunuşla mekanlarınızı güzelleştiren carlin saksılık! Zarif rattan dokusu, bitkilerinizi sergilemek ve evinize sıcak bir atmosfer katmak için mükemmel bir seçenektir. Dayanıklı malzemesi, uzun ömürlü kullanım sağlar. İster iç mekanlarda, ister bahçede kullanın, bu saksılık bitkilerinize özel bir alan sunar. Doğadan ilham alan tasarımıyla evinizde doğallığı hissedin. Şıklığı ve pratikliği bir araya getiren rattan saksılık, bitki yetiştirme deneyiminizi daha keyifli hale getirecek. Doğayla iç içe olun, bitkilerinizi sevgiyle büyütün!”

Rattan Bakım

1.Tozdan Arındırın Rattan mobilyalar ve bahçe oturma grupları temizlenirken önce tozdan arındırılmalılar.

2.Su ve Sabun ile Temizleyin Kirler yüzeysel ise doğal sabun ve su kullanın. Daha sonra, mobilyaları temiz suyla yıkayın ve açık havada kurutun.Bahçe mobilyasının temizliğinde mobilyaya zarar verecek, yüzeyini çizecek veya aşındıracak sert cisimleri temizlikte kullanmayın.

3.Islak Bırakmayın yıkama işleminden sonra mutlaka açık havada kurumaya bırakılmalıdır. Kuru bir bezle sulu kısımlar kurulanmalıdır aksi takdirde sudaki kireç izleri özellikle cam üzerinde kalabilir.

Kolay Bakım

Yüksek Kalite

Dilediğiniz Zaman Hızlı Destek

Bunlarıda Beğenebilirsiniz

Referanslarımız

Adres: Masko Mobilya Kenti 6/A Blok No: 19-21, 34490

İkitelli Osb/Başakşehir/İstanbul

Bülten

Yeni olan her şey hakkında güncel kalın, dikkate değer ekleyin
Add to cart