Hayallerinizdeki açık hava yaşam alanını yaratın! Ahşap çardaklarımız, bahçenizi veya açık hava etkinliklerinizi dönüştürmek için zarafeti ve dayanıklılığı birleştirir. Birinci sınıf ahşap malzemelerle özenle inşa edilen çardaklarımız sıcak ve doğal bir atmosfer sağlar. Özel tasarım detayları bu alanı eşsiz kılarken, sağlam yapısı da uzun ömürlü kullanım vaat ediyor. Çardağınız arkadaşlarınız ve ailenizle keyifli anların tadını çıkarmak, açık havada dinlenmek veya özel etkinliklere ev sahipliği yapmak için mükemmel bir ortam sunar. Doğanın güzelliğini yaşam alanlarınıza taşımak istiyorsanız ahşap çardaklarımızla dış mekan deneyiminizi üst seviyeye taşıyın!

Minderlerimizin suya dayanıklı özelliği dayanıklılık ve kolay bakım sağlar. Hafif kirleri kolaylıkla temizleyebilir, minderlerinizin uzun yıllar yeni gibi görünmesini sağlayabilirsiniz.

Ahşap Bakım

Dayanıklılığı ile ön plana çıkan ahşap, zamanla bakıma ihtiyaç duymaktadır. toz tutması durumunda nemli bezle yüzeyi silinmeli; daha sonra kuru bezle üzerinden geçilerek güneş altında kurumaya bırakılmalıdır. Size tavsiyemiz kesinlikle kimyasal kullanmamanızdır. Yılda bir kez ahşap yağı kullanarak ahşap mobilyalarınıza bakım yapılması hem daha uzun kullanım sağlar hem de daha yeni gözükmesine yol açar. Ancak ahşap yağını sürerken eşit olmasına dikkat edilmelidir.

Kumaş Bakım

1. Düzenli Temizlik:Toz, kir ve diğer partiküller su itici özellikleri etkileyebilir. Bu nedenle, su itici kumaşları düzenli aralıklarla hafifçe silmek veya vakumlamak önemlidir.

2. Leke Temizliği: Hemen üzerine düşen lekeleri temizlemek su itici özellikleri korumak için önemlidir. Lekeyi mümkünse hafif bir nemli bezle silin.

3. Özel Temizlik Ürünleri: Su itici kumaşlar için özel temizlik ürünleri kullanmak önerilir. Bu ürünler, kumaşın su itici özelliklerini koruyabilir ve aynı zamanda temizlik sağlar.

Kolay Bakım

Yüksek Kalite

Dilediğiniz Zaman Hızlı Destek

Bunlarıda Beğenebilirsiniz

Referanslarımız

Adres: Masko Mobilya Kenti 6/A Blok No: 19-21, 34490

İkitelli Osb/Başakşehir/İstanbul

Bülten

Yeni olan her şey hakkında güncel kalın, dikkate değer ekleyin
Add to cart